ÕIGE KÄIK!

HEA VALIJA!

17. oktoobril 2021 toimuvad Eestis kohaliku omavalitsuse volikogu valimised, kus iga linnakodanik saab otsustada, kellele anda oma hääl. 

Selleks, et oleks lihtsam otsustada, anname Teile ülevaate meie valimisprogrammist. 

Pärnu on Eestimaa pärl, Eesti riigi sünnilinn ja suvepealinn, mille muudab eriliseks suurepärane looduskeskkond, suur arengupotentsiaal ja siinsed tegusad inimesed.

Edasiliikumiseks on vaja õigeid käike ja valikuid, oskust mõelda ja tegutseda, julgust öelda ja vastutada. Pärnust peab saama Eesti parima elukeskkonnaga linn ja Keskerakonnal on selle eesmärgi saavutamiseks selge visioon ja plaan.

Seisame kindlalt selle eest, et aastal 2023 saame esimest korda ületada Pärnu uue silla, mis on olnud juba pea 30 aastat pärnakate unistuseks. Uuel valimisperioodil peame väga oluliseks häid ja kiireid ühendusi. Keskerakond on aastate jooksul tõestanud nii Pärnu kui Vabariigi valitsuse tasandil, et koostöös on suured asjad võimalikud!

 

Meie valimisprogrammi leiate SIIT.

See veebileht kasutab küpsiseid. Meie lehel kasutatakse vajalikke küpsiseid, mis on seotud lehe toimimise ning liikluse analüüsimiseks. Veebilehe kasutamist jätkates nõustud küpsiste kasutamisega.
Sulge